Ettevõtluskoolitus

Ettevõtluskoolitus kommenteerimine on välja lülitatud

24. novembril 2017 toimus Voore Aktiviseerimiskeskuses ettevõtluskoolitus Jõgevamaa koostööpiirkonna noortele.
Antud koolitusel osales noori Mustvee Koolist, Peipsi Gümnaasiumist, Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumist, Vaimasvere Koolist, Voore Põhikoolist ja Jõgeva koolidest. Ettevõtluskoolitusel toimusid erinevad töötoad, mida viisid läbi JA Alumni Estonia koolitajad.

Tegevuse eesmärgiks oli arendada ettevõtlikku mõtteviisi, ettevõtlusalaseid teadmisi ning tutvustada JA Eesti õpilasfirmaprogrammi. Läbi praktilise tegevuse õpiti äriideede genereerimist, turunduse ja imago loomist, ärimudeli koostamist, finantsplaneerimist ja äriideede esitamist.

Koolitajad tutvustasid JA Eesti õpilasfirmaprogrammi ja õpilasfirma vilistlased jagasid oma kogemusi. Loodame, et koolitus tekitas noortes huvi ettevõtlusvaldkonna vastu ja soovi õpilasfirmades ise osaleda.

Koolitust rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi “Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine” kirjeldatud tegevuste raames.

Suur tänu koolitajatele ja kõigile koolitusel osalejatele!